Forex Trading

Automarket internetowa platforma do zakupu auta

Zależy nam, aby docelowo poprzez Automarket systematycznie zwiększać sprzedaż aut od dealerów, z którymi współpracujemy. Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego wprowadza na rynek pierwszą w Polsce bankową platformę do zakupu samochodów nowych i używanych – Automarket. Na platformie klienci otrzymują dostęp objętych gwarancją samochodów, które będą mogli w prosty sposób sfinansować. Oprócz starannie wyselekcjonowanych samochodów z gwarancją, czy pełną historią serwisową, Automarket oferuje także różne opcje finansowania zakupu.

Auta dostawcze w ofercie specjalnej Samochodydostawcze

Wszystkie samochody używane, niezależnie od wieku, zostały starannie wyselekcjonowane, poddane inspekcji, a także są objęte polisą ubezpieczeniową od kosztów napraw i możliwością zwrotu w ciągu 5 dni. Jak wynika z raportu analityków PKO Banku Polskiego „Automarket w internecie – COVID-19 zmienia branżę samochodową”, również w branży motoryzacyjnej nastąpiły zmiany zachowań konsumenckich. Ograniczona dostępność nowych samochodów powoduje, 40 niezbędne umiejętności pieniężne dla kobiet że klienci zwracają większą uwagę na auta używane przede wszystkim młode i z niskim przebiegiem, ale również na dostępne od ręki nowe samochody. Akcja #zostanwdomu spowodowała wzrost zakupów aut przez Internet, a najbliższe miesiące mogą przynieść zwiększenie udziału sprzedaży tą drogą. Auta dostępne na platformie pochodzą z portfela Grupy Kapitałowej PKO BP oraz od dealerów samochodowych, którzy współpracują ze spółkami Grupy.

PKO BP pozwoli wygodnie i bezpiecznie kupić samochód. Poznajcie Automarket

Klient ma możliwość wyboru wynajmu długoterminowego i korzystanie z samochodu, zlecając obsługę specjalistom. Usługa pozwala także na skorzystanie z leasingu dla firm z opcją pakietu serwisowego, który zapewnia wsparcie w użytkowaniu pojazdu. Jeżeli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy, możesz załatwić wszystkie formalności online, a samochód dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres.

Jakie samochody znajdę na platformie?

– powiedział cytowany w komunikacie Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO Banku Polskiego. Oprócz dostępu do sprawdzonych ofert Klienci w bardzo prosty sposób będą mogli sfinansować wybrane samochody. Nowa strona motoryzacyjna PKO to element strategii cyfrowej usług Grupy PKO Banku Polskiego. Decyzja o tym, na jaki samochód dostawczy zdecydować się w leasingu, może być kluczowa dla sukcesu przedsiębiorstwa.

Jaki samochód dostawczy wybrać w leasingu?

Pojazdy pochodzą z polskiej dystrybucji, od zaufanych dealerów, z udokumentowaną historią i przebiegiem. Platforma Automarket to również dostępne od ręki opcje finansowania auta. Klient może wybrać wynajem długoterminowy i korzystać z samochodu, obsługę zlecając profesjonalistom. Dostępny jest również leasing dla firm, wraz z opcją wyboru pakietu serwisowego, zapewniającego wsparcie w użytkowaniu auta. Ofertę finansowania uzupełniają dedykowana oferta Autopożyczki PKO Banku Polskiego oraz opcja zakupu za gotówkę.

  1. Automarket – tak nazywa się nowa, a zarazem pierwsza platforma bankowa do zakupu samochodów.
  2. Jak informują przedstawiciele PKO BP, Automarket jest pierwszą tego typu platformą w Polsce.
  3. Na platformie klienci otrzymują dostęp objętych gwarancją samochodów, które będą mogli w prosty sposób sfinansować.
  4. Strona internetowa jest przejrzysta i oprócz sprawnej wyszukiwarki, oferuje między innymi przegląd aktualnych ofert, czy porady eksperckie wyjaśniające wiele zagadnień związanych z tematyką zakupu samochodu.

Kombinacja różnych form finansowania, nowych i używanych samochodów oraz gwarancji i bezpłatnego zwrotu pojazdu, pozwala klientom załatwić wszystkie sprawy dotyczące zakupu auta w jednym miejscu. Głównym celem Automarketu jest zapewnianie klientom wysokiej Twitter Honeywell i Nextera Energy na II kwartał 2021 jakości obsługi. Chcemy to osiągnąć przez dostęp do szerokiej oferty samochodów, czytelną informację o każdym pojeździe i intuicyjne wyszukiwanie aut. Dodatkowym, ważnym dla nas aspektem biznesowym, jest podaż samochodów pochodzących z zewnętrznych źródeł.

Wszystkie samochody używane, dostępne na platformie, objęte są dodatkową polisą ubezpieczeniową od kosztów napraw głównych podzespołów auta. Szczegółowy zakres ochrony dołączony jest do każdego ogłoszenia. Automarket.pl to platforma należąca do Grupy PKO Leasing, na której dostępna jest szeroka oferta aut nowych i używanych w atrakcyjnych ratach leasingu.

Automarket pomoże w zakupie, długoterminowym wypożyczeniu lub leasingu dla firm sprawdzonych i pewnych samochodów. Automarket – tak nazywa się nowa, a zarazem pierwsza platforma bankowa do zakupu samochodów. Za jej powstaniem stoi PKO BP, który deklaruje chęć wyjścia naprzeciw nowym potrzebom rynku motoryzacyjnego.

W planach jest rozbudowanie partnerstwa o kolejnych, a to umożliwi jeszcze szerszy dostęp do pojazdów w jednym miejscu. PKO BP przypomina, że Automarket jest zaledwie częścią ogłoszonej pół roku temu strategii przemianowania dotychczasowego systemu online w platformę bankową. Jest to pierwszy bank w Polsce, który zdecydował się Wskaźnik PMI nie podnosi funta iść tą drogą. Jeśli wybierzesz wynajem długoterminowy, możemy dostarczyć samochód w wybrane przez Ciebie miejsce. W pozostałych przypadkach możesz odebrać auto z miejsca sprzedaży – znajdziesz je w ofercie każdego samochodu na Automarket.pl. Samochody używane są nie starsze niż 7 lat i z przebiegiem nie wyższym niż 200 tys.

Właściwy pojazd dostawczy pozwoli na efektywne prowadzenie działalności, a leasing umożliwi rozłożenie kosztów na dogodne raty. Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach. Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie.

Dlatego właśnie Automarket to oferta stworzona w oparciu o samochody spełniające rygorystyczne kryteria stanu technicznego i prawnego. Pochodzą z polskiej dystrybucji, od zaufanych dealerów, z udokumentowaną historią i przebiegiem. Każdy samochód posiada co najmniej roczną gwarancję, a auto używane można zwrócić w ciągu pięciu dni i po przejechaniu nie więcej niż 300 km.

Wystarczy, że zadzwonisz na podany numer lub wyślesz formularz kontaktowy, a umówimy Cię w dogodnym terminie na oględziny pojazdu. Oferujemy szeroki wybór marek samochodów ze wszystkich segmentów.

Choć strona dopiero wystartowała, bank snuje już plany jej wielkiego rozrostu. Każdy samochód używany z platformy Automarket przechodzi inspekcję, która składa się z kilkudziesięciu punktów i opisuje stan auta. Nadwozie i wnętrze pojazdu, układy napędowy, jezdny, hamulcowy czy kierowniczy. Strona internetowa jest przejrzysta i oprócz sprawnej wyszukiwarki, oferuje między innymi przegląd aktualnych ofert, czy porady eksperckie wyjaśniające wiele zagadnień związanych z tematyką zakupu samochodu. – wskazywał cytowany w komunikacie Paweł Pach, prezes zarządu PKO Leasing.

Klientowi przysługuje prawo do zwrotu w ciągu pięciu dni przy przejechaniu maksymalnie 300 km. Chcemy to osiągnąć przez dostęp do szerokiej oferty samochodów, czytelną informację o każdym pojeździe i ich intuicyjne wyszukiwanie. Dodatkowym, ważnym dla nas aspektem biznesowym, jest podaż samochodów pochodzących z zewnętrznych źródeł.

Klienci mogą korzystać z Autopożyczki oferowanej przez PKO BP, zakupu za gotówkę, czy któreś z opcji wynajmu długoterminowego, czy leasingu dla firm. Różnorodne opcje zakupu nowych i używanych samochodów, z możliwością bezpłatnego zwrotu, ma pozwolić na załatwianie wszystkich spraw w jednym miejscu. Jak informują przedstawiciele PKO BP, Automarket jest pierwszą tego typu platformą w Polsce. Integruje ona elektroniczne kanały banku — serwis iPKO oraz aplikację mobilna IKO. Samochody dostępne w Automarkecie pochodzą nie tylko z zasobów grupy Kapitałowej Banku, ale także od dealerów od lat współpracujących z PKO BP.

Zależy nam, aby docelowo poprzez Automarket systematycznie zwiększać sprzedaż aut od dealerów, z którymi współpracujemy – mówi Paweł Pach, prezes zarządu PKO Leasing. Automarekt to również dostępne od ręki opcje finansowania pojazdu. Klient może wybrać wynajem długoterminowy, a także leasing dla firm, wraz z opcją wyboru pakietu serwisowego, zapewniającego wsparcie w użytkowaniu auta. Używane auta mogą mieć maksymalnie siedem lat oraz przebieg mniejszy niż 200 tys.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight − six =